KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191012
nr 1219 1012
A de Luca, Flicka med höns, Signerad. Olja på duk, 60x50
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:59:31
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)